Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Telewizja Intelly

Telewizja INTELLY to aktualnie 248 Kanałów

telewizja opis_img2

TELEWIZJA CYFROWA INTELLY TO DOSKONAŁA OFERTA DLA CAŁEJ RODZINY. SZEROKA OFERTA PROGRAMOWA W CYFROWEJ JAKOŚCI OBRAZU I DŹWIĘKU ORAZ DODATKOWE FUNKCJE UMILĄ CZAS SPĘDZINY PRZED TELEWIZOREM

Wybierając Cyfrową Telewizję INTELLY otrzymujesz szeroką ofertę najlepszych programów z całego świata i wiele więcej. Sprawdź, co zyskasz, gdy dołączysz do grona abonentów Cyfrowej INTELLY.

ico opis_01

Najszersza oferta programowa

 

Tak bogatego zestawu programów nie znajdziesz na żadnej platformie cyfrowej. W Cyfrowej ofercie INTELLY możesz wybierać z ok. 248 najlepszych programów na rynku. Możesz wybierać spośród wielu rodzajów programów rozrywkowych, muzycznych, filmowych, dziecięcych, popularnonaukowych, ogólnotematycznych i innych?a najlepsze z nich każdy z członków rodziny będzie mógł dodać do własnej listy "ulubionych". A wszystko to bez konieczności montowania kilku anten satelitarnych.

 

 

ico opis_02

Elektroniczny przewodnik do programów

 

Już nie musisz szukać w gazecie, o której godzinie jest Twój ulubiony program. Teraz wszystkie informacje dostarczy ci jedno wciśnięcie przycisku na pilocie. W zasięgu ręki masz: opisy programów; informację, co właśnie jest, na którym kanale i zawsze aktualny program telewizyjny. Już nigdy nie przegapisz swojego ulubionego serialu.

 

 

ico opis_03

Programy w jakości HD

 

HDTV czyli High Definition Television (telewizja wysokiej rozdzielczości) to standard nadawania obrazu i dźwięku w sygnale telewizyjnym. Głównym atutem systemu HDTV jest wyższa rozdzielczość niż w dotychczasowym i powszechnym systemie SDTV. HDTV jest systemem w pełni cyfrowym, ma więcej wspólnego z komputerami niż z analogowymi telewizorami. W systemie cyfrowym nie ma czegoś takiego jak śnieżenie, podwójny obraz itp.

 

 

ico opis_04

Cyfrowa jakość obrazu

 

Jakość obrazu porównać można z jakością DVD: bez zakłóceń, śnieżenia, odbić czy iskrzenia. Z pełną paletą kolorów, z idealnym i naturalnym odwzorowaniem barw. Niezależnie czy masz plazmę, LCD czy zwykły telewizor, różnicę widać gołym okiem. Moduł CAM lub dekoder cyfrowy  INTELLY daje Ci możliwość oglądania wszystkich programów i nowych możliwości, bez względu na wiek i ograniczenia telewizora.

 

 

 

ico opis_05

Cyfrowa jakość dzwięku

 

Jakość dźwięku we współczesnym kinie domowym odgrywa niebagatelną rolę. Cyfrowa Telewizja INTELLY  oferuje dźwięk w jakości DOLBY DIGITAL, który w połączeniu z nowoczesnym systemem nagłaśniającym sprawi, że oglądając film poczujesz się jak w prawdziwym kinie

 

 

ico opis_06

PRV - cyfrowy magnetowid

 

PVR (personal video recording) to urządzenie, które zmienia sposób w jaki odbieramy telewizję. Już nie trzeba spieszyć się do domu, aby obejrzeć interesujący program. Dzięki dekoderowi PVR telewizja dostosowuje się do Twoich potrzeb. Dzięki funkcjom, nagrywania, zatrzymywania i przewijania programów w trakcie ich emisji Twoje życie staje się jeszcze bardziej komfortowe.

 

 

ico opis_07

Cyfrowe radio

 

W ofercie cyfrowej posłuchasz również stacji radiowych w znakomitej jakości, stacji do których nie masz dostępu przez sieć naziemnej radiofonii UKF FM w swojej okolicy.

 

 

ico opis_08

Wybór języka

 

Wybór wersji językowych w jakiej chcesz oglądać film. Możesz wybrać wersję oryginalną, polski dubbing lub kinową wersję z napisami, jak wolisz.

 

 

ico opis_09

Format obrazu

 

System automatycznie rozpozna i wybierze odpowiedni format oglądanego filmu, jeśli będzie on nadawany w formacie 16:9 lub w panoramicznej wersji kinowej. Coraz więcej stacji tv przechodzi na format 16:9, naturalny dla ludzkiego oka.

 

 

 

 

Jesteś świadomym rodzicem. Musisz mieć pewność, że Twoje dziecko nie będzie miało dostępu do nieodpowiednich programów telewizyjnych. Cyfrowa Telewizja Kablowa INTELLY pozwala blokować programy nieodpowiednie dla najmłodszych członków Twojej rodziny.

Nowa generacja telewizji w ARKUS

Sprawdź wszystkie możliwości

Wejdź

telewizja box_pilot

Multiroom

Oglądaj telewizję w każdym pokoju bez ograniczeń

Wejdź

telewizja box_muliroom

Nie masz miejsca na dekoder?

Nie chcesz zużywać dodatkowej energii dla dekodera. Wybierz cyfrową telewizję Intelly.

Wejdź

telewizja box_dekoder